Centrum Zdrowych Stóp

Witam serdecznie

Nazywam się Joanna Koszczyńska i zajmuję się podologią, czyli diagnozowaniem, leczeniem oraz profilaktyką schorzeń stóp. Z wykształcenia jestem specjalistą podologii oraz kosmetologiem – ukończyłam Wyższą Szkołę Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu. Doświadczenie zawodowe zdobyłam pracując w najlepszych ośrodkach SPA na Pomorzu. Ukończyłam wiele specjalistycznych szkoleń w Centrum Podologicznym w Łodzi. Odbyłam tam praktykę pod okiem znanej i cenionej w Polsce podolog – pani Magdaleny Hafezi-Chojeckiej. Jestem również członkiem Polskiego Towarzystwa Podologicznego, co zapewnia mi stały dostęp do najnowszej wiedzy o podologii.

Pracując kilka lat jako kosmetolog obserwowałam, jak wiele cierpienia przynoszą różne dolegliwości stóp od odcisków, wrastających paznokci, po głębokie rozpadliny na piętach. Dlatego właśnie powstało Centrum Zdrowych Stóp – z pasji związanej ze specjalistyczną  pielęgnacją stóp i z chęci niesienia pomocy innym.

Do każdego klienta mam podejście indywidualne. Podologia jest dla mnie czymś więcej niż zawodem, dlatego każdy przypadek jest dla mnie bardzo ważny. Dokładam wszelkich starań, by przynieść Państwu ulgę w dolegliwościach stóp, a także poprawić samopoczucie. Zdobyte doświadczenie i sukcesy w przeprowadzonych zabiegach, utwierdziły mnie w przekonaniu, że zdrowe i zadbane stopy mają pozytywny wpływ na kondycję psychiczną i podnoszą komfort życia.

Zapraszam na konsultację. Chętnie udzielę Państwu odpowiedzi na wszelkie pytania dotyczące pielęgnacji stóp i udzielę fachowej porady.

Certyfikaty

Dane kontaktowe

Zapraszamy do skorzystania z zabiegu pedicure leczniczego, a także z zabiegów pielęgnacyjnych na twarz i ciało oraz z usług fryzjerskich.

ul. Żwirki i Wigury 10, Gdańsk-Zaspa

+48 782 555 543

kontakt@centrumzdrowychstop.pl

Zabiegi z zakresu pedicure leczniczego umawiane są po uprzednim kontakcie telefonicznym.